Editör’ün seçtikleri…

Baba-oğul koleksiyonu

Hemington, gizemli tabiat mükemmellerinden ve harika görüntülerden aldığı ilhamla oluşturduğu yeni koleksiyonu ‘Northern Tales’ ile erkekleri eşsiz bir keşfe davet ederken, erkek çocuklarını da unutmuyor. 3-10 yaş ortası minikler için hazırlanan seçkiler, renk ve desenleriyle tezli.

Modern ve minimal

‘W Collection 22/23 Sonbahar Kış Bayan ve Erkek Koleksiyonu’ çağdaş ve minimal dizaynlarıyla dış giysi seçeneklerinde de dikkat çekiyor. Tarz sahibi bayanlar için tasarlanan bayan koleksiyonunda pançolar, montlar ve oversize kabanlar farklı alternatifler sunarken, erkek koleksiyonunda şık montlar rahatlık, lüksü bir ortaya getiriyor.

Atamızın anısına!

Ariş Pırlanta, Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’ün ortamızdan ayrılışının 84’üncü yılına özel koleksiyon hazırladı. Ceddimizin imzasının bulunduğu, özel kesim pırlantadan hazırlanan farklı dizaynlardaki bayan ve erkek takılarının bulunduğu takı ve aksesuarlar, kendisini sevgiyle anmanın değerine dikkat çekiyor.

Sağlıklı seçim

Bitki bazlı atıştırmalıklar ve besinler sunan Naturiga, yüzde 80’e varan protein oranlı serisiyle günlük protein, antioksidan, mineral ve vitamin gereksiniminizi karşılamanıza yardımcı. Besinler, ayurvedik ya da vegan beslenmeyi tercih eden herkes için muhtaçlığını kolay yoldan gidermek için alternatif.

Yeni jenerasyon

İkonik tarzını yeni neslin hamasetiyle yakalayan Ray-Ban koleksiyonu, bilhassa bir kahramana odaklanıyor; karşınızda Mega Wayfarer. Geleceğin trend belirleyicileri için yaratılan bu tesirli görünüm, gösterişli profilleri bir adım öteye taşıyor ve herkesi kendi tarzını konuşturmaya davet ediyor.

Ev şıklığı

Madame Coco, konutlarını kendi stillerine ve zevklerine nazaran düzenlemek isteyenler için binlerce eser seçeneği sunuyor. Markanın eşsiz eserleri yer dekorasyonuna farklı bir hava katıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir