Ünlü modelin şüpheli ölümünde yeni iddia

Ünlü model ve toplumsal medya fenomeni Jeff Thomas (35), geçtiğimiz günlerde konutunun balkonundan düşerek hayatını kaybetmiş, mevti kayıtlara ‘şüpheli ölüm’ olarak geçmişti. Ünlü modelin, intihar etmiş olabileceği de sav edilmişti.

Miami’deki dairesinin önünde ölü bulunan Amerikalı modelin ajansı, Thomas’ın intihar ettiği tezlerine karşı çıkarak selfie çekerken balkondan düştüğünü öne sürdü.

Daily Mail’e konuşan Sovereign Talent Group ajansından Luli Batista, “Bunu taammüden yaptığının yanlışsız olduğuna inanamıyorum” dedi.

Oysa görgü şahitleri Thomas’ın atladığını öne sürmüştü.

“SELFIE ÇEKERKEN DÜŞMÜŞ OLABİLİR”

Jeff Thomas ile vefatından 24 saatten daha kısa bir mühlet evvel konuştuğu için intiharı pek muhtemel görmeyen ajans yetkilisi, “Selfie çekerken düşmüş olabilir” tabirlerini kullandı.

Kardeşi Skylar Ray Thomas ise “bağımlılık ve akıl sıhhati sorunları” ile uğraş eden Jeff Thomas’ın kendi canına kıydığı formunda bir Facebook gönderisi paylaşmıştı.

Thomas’ın kuzeni Meghan Rae ise Daily Mail’e verdiği röportajda, ünlü modein intihar etmiş olabileceğine inanamadığını söyleyerek, “Bu intihar değildi. Aksini bildirmek, karakterine ve kim olduğuna tam bir saygısızlıktır” demişti.

Miami Polis Merkezi, birinci dataların modelin intihar ettiğini gösterdiğini lakin kesin mevt sonucunun otopsiden sonra ortaya çıkacağını açıklamıştı. Jeff Thomas’ın otopsisi tamamlandı fakat şimdi mevt nedenine dair resmi bir açıklama yapılmadı.

Birçok dünyaca ünlü giysi markası ile muahedesi olan Thomas, Megan Fox ve Nicole Scherzinger üzere isimlerin de bağlı olduğu Londra’daki bir ajans ile çalışıyordu.

En son spor salonunda spor yaparken çektiği görüntüyü paylaşan Thomas’ın mevti büyük şaşkınlık yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir